0

HAKKIMIZDA

1990 yılında yolculuğumuza başladığımızdan bu yana Rant Alüminyum olarak; dış cephe, proje, tasarım ve uygulama alanlarında hizmet vermeye başladık. Sektörde geçirdiğimiz 30 yılda kazandığımız tecrübemizle, müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı çalışma ilkesini benimsedik...

Sürekli gelişmekte olan malzeme ve sistemleri yakından takip ederek, tasarımları uygun detay çözümleriyle buluşturup, estetik ve işlevsel projeler yaratmayı misyon edindik.

Güçlü yönlerimizi daha da geliştirerek, 2019 yılında Ranterior Studio markasıyla iç mimarlık, uygulama ve danişmanlık hizmeti vermeye başladık. Sanatı tasarıma katan bakış açısıyla cephe ve iç mimarlık hizmetlerini aynı bünyede buluşturarak, estetik, işlevsel ve ergonomik mekanlar tasarlamayı hedefliyoruz.

Rant Alüminyum olarak başlangıçta belirlediğimiz hedeflerimize ulaşmış olmanın gururunu yaşarken, Ranterior Studio ile de çok daha ötesine taşıyor olmanın heyecanı içindeyiz.

HİZMETLERİMİZ

Dış Cephe Tasarımı ve Projelendirme
İç Mimari Tasarım ve Projelendirme
Uygulama ve Danışmanlık

Dış Cephe Tasarımı ve Projelendirme

Dış cephe tasarımını, yapının çevresine olan entegrasyonu ve iç mekanlarla olan bağlantısını koruyarak estetik ve fonksiyonel çözümler bazında ele alıyoruz. Projenin ilk aşamasından şantiye sonuna kadar olan süreçteki hedefimiz, yapının temel ihtiyaç ve gereksinimlerini yerine getirerek çevresiyle olan ilişkisinde bir çekim merkezi haline dönüştürmektir.

Strüktürel Silikon ve Klasik Cephe, Kompozit Panel, Atrium Işıklık, Kompakt Laminat Kaplama, Alüminyum Doğramalar, İç Bölme ve Cam Kapılar, Radarlı Otomatik Kapılar faaliyet alanlarımız içerisindedir.

İç Mimari Tasarım ve Projelendirme

İç mimari projelerde öncelikli hedefimiz, kullanıcı ihtiyaçlarını karşılarken mekanın potansiyelini en verimli şekilde kullanıp, malzeme doku ve form olgusunu estetik ve işlevsel bir biçimde harmanlamaktır.

Her projeyi kendine özgü ayrı bir dünya olarak ele alırken, sanatı tasarıma katma arzumuzla kişiye veya mekana özel doğru malzemenin ve ışığın kullanıldığı insan odaklı, yaşayan mekanlar tasarlıyoruz. Tasarım aşamasından proje bitimine kadar önceliğimiz müşterilerimize beklentinin ötesinde bir deneyim sunmaktır.

Uygulama ve Danışmanlık

Dış cephe ve iç mekan uygulamalarında mekanın temelini oluşturan bileşenlerin uyumlu ve iyi koordine olan bir ekip tarafından yürütülmesi gerekir. Farklı disiplinlerin birbirini etkilediği oldukça komplike ve detaylı bir içeriğe sahip olan uygulama alanında amacımız doğru detay çözümleriyle yapılan tasarımı eksiksiz hayata geçirmektir.

Edindiğimiz birikim ve tecrübeler doğrultusunda uygulama öncesi tüm adımların iyi planlandığı doğru öngörüler yaparak zamanında teslim edilen ve sorunsuz işleyen proje teslimleri yapıyoruz.

Tüm iş güvenliği önlemlerinin alındığı uygulama alanında, proje başlangıcından bitimine kadar kaliteden ödün vermeyen disiplinle işimizi yapmaktan keyif alıyoruz.